איך תמצאו אינסטלטור מומלץ

עבודות אינסטלציה דורשות מיומנות וניסיון רבים. בין אם מדובר בהתקנת מערכת אינסטלציה חדשה או בתיקון תקלה, חשוב לפנות לאינסטלטור מנוסה שיבצע את העבודה ברמה גבוהה. אינסטלציה לקויה עלולה לגרום לנזילות, הצפות, בעיות ניקוז ואף נזקים תברואתיים. לכן, חשוב להקפיד על בחירת אינסטלטור מקצועי שיבצע את העבודה כהלכה. להלן מספר טיפים שיסייעו לכם למצוא אינסטלטור מומלץ:

התייעצות עם חברים ובני משפחה אחת הדרכים הטובות ביותר לאתר אינסטלטור אמין היא לשאול את חבריכם, בני משפחה ושכניכם למי הם פנו לאחרונה ואיתו הם היו מרוצים. המלצה אישית מאנשים קרובים לכם שווה הרבה יותר מפרסומות או מודעות. שאלו אותם מדוע הם ממליצים על האינסטלטור הספציפי – האם הוא עמד בלוחות הזמנים, השאיר אחריו סדר, היה אדיב ועבד ביעילות? התייחסו גם להיקף העבודה שביצע – אם היתה דומה למה שאתם זקוקים.

בדיקת חוות דעת ברשת

בדיקת חוות דעת ברשת בנוסף להמלצות בעל-פה, ניתן לחפש חוות דעת ברשת עלhttps://www.best-plumber.co.il/ אינסטלטורים יצאת צדיק באזור המגורים שלכם. יש אתרים ייעודיים בהם לקוחות כותבים חוות דעת ומעניקים ציונים לספקי שירותים שונים. קראו כמה חוות דעת על האינסטלטורים המועמדים, שימו לב לפרטים הבאים: מקצועיות, שירות, התייחסות לפרטים קטנים, עמידה בזמנים ועלות כוללת. יחד עם זאת, יש להתייחס בזהירות למדרג הציונים עצמו – לעיתים הוא אינו משקף באופן מדויק את הביצועים בשטח.

בדיקת פרופיל החברה ורישיונות לפני שאתם פונים לאינסטלטור, חפשו מידע על החברה או העוסק המועדפים עליכם ברשת ובדקו שיש להם אתר אינטרנט רשמי. אין זה מעיד בהכרח על מקצועיות, אך אתר החברה מעיד על רצינות מסוימת. בנוסף, חשוב לבדוק שהאינסטלטור מחזיק ברישיונות הנדרשים כמו רישיון עסק וכדומה. ניתן גם לברר באיגוד האינסטלטורים על רישום העוסק או החברה במאגר המומלצים.

קבלת הצעת מחיר

קבלת הצעות מחיר בשלב הבא, לאחר שצרפתם מספר מועמדים פוטנציאליים, עליכם לקבל מהם הצעות מחיר מפורטות. הזמינו את האינסטלטורים לסיור פיזי באתר הרלוונטי על מנת שיוכלו להעריך את היקף העבודה הנדרש. עדיף לא להסתפק בהערכה מרחוק. בקשו הצעות מחיר מלאות וברורות הכוללות פירוט של החומרים והשירותים, מחירים ולוחות זמנים משוערים. הימנעו מאינסטלטורים המתחמקים מלתת הצעת מחיר מפורטת. זכרו – המחיר אינו המדד היחיד, אך הוא בהחלט רלוונטי ויכול ללמד על רמת המקצועיות.

למעבר לאינסטלטור מומלץ ברעננה לחצו>>

התרשמו בפגישה

התרשמות בעת הפגישה במהלך הפגישה עם האינסטלטור, שימו לב להתנהגותו, מקצועיותו וגישתו ככלל. האם הוא משדר ידע וניסיון בתחום? האם הוא מנסה להבין לעומק את הצרכים שלכם? האם הוא מציע פתרונות והדרכה, או רק ממהר לסיים? התרשמות אישית ישירה יכולה לחזק או להחליש את ההמלצות שקיבלתם. התייחסו לגורמים כמו הגעה בזמן, לבוש מסודר ונראה ללא רבב. כל הדברים הקטנים האלה יכולים לרמוז על רמת המקצועיות והרצינות של האינסטלטור.

פריסת העבודה בכתב לאחר שבחרתם באינסטלטור עליו החלטתם, מומלץ לדרוש חוזה או הסכם עבודה שיפרט את כל הפרטים – לוח הזמנים, אספקת החומרים, עלויות, אחריות, ביטוחים וכיוצא בזה. אין צורך במסמך מפורט מדי, אך הגדרת הציפיות מראש יכולה להמנע מבלבולים ואי-הבנות לאחר מכן. חפשו התחייבות לסיור אתר לאחר העבודה כדי לוודא שהכל תקין.

חשוב גם להשאיר חלון תקופה קטן להגשת תלונות והשלמת עבודה לאחר מכן, במידת הצורך. מומלץ לשלם רק חלק מהסכום במזומן במהלך העבודה ולשמור חלק קטן אך משמעותי לתשלום אחרון בסיום המלא של המשימה.

יחס אנושי ונכונות לשיתוף פעולה לב

חייגו  050-8090-053
או השאירו פרטים בטופס!
Picture of אינסטלטור יצאת צדיק
אינסטלטור יצאת צדיק

אינסטלטור יצאת צדיק בעל ניסיון של מעל 20 שנה עם אלפי לקוחות מרוצים, עד 20 דקות הגעה לכל הארץ! מספקים שירותי שרברבות ואינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור נזילות ועוד.

20 שנות ניסיון
מחירים נוחים
אינסטלטור מוסמך
זמינות מיידית

המלצות מלקוחות שלנו

דביר יוסף
דביר יוסף
קרא עוד
"עבודה מעולה, הגיע בזמן, עשה עבודה מעולה, היה ישר והוגן, אני מרוצה"
גלית רויטמן
גלית רויטמן
קרא עוד
"הגיע בזמן נתן שירות מעולה בסך הכל, ממליצה!"
אבי טולדנו
אבי טולדנו
קרא עוד
"בחור מקצוען אחראי, הגיע בזמן והכי חשוב מחיר הוגן, ממליץ בחום"
לאה אברהמי
לאה אברהמי
קרא עוד
"השירות היה אחלה, היינו מרוצים מאוד, נתן שירות טוב והיה נחמד מאוד, ממליצה"
שמואל בן צבי
שמואל בן צבי
קרא עוד
"עבודה מצוינת, עשה עבודה יוצאת מן הכלל, עבד מהר ולא לקח יותר מידי"
Previous
הבא
שתפו לחברים את הדף!
פייסבוק
ווצאפ