אילו סוגים של סתימות קיימות?

סתימות ניתן לחלק לשתי קבוצות עיקריות, על פי מיקום הסתימה:

  • סתימות צנרת: סתימות אלו נגרמות בתוך הצנרת, בדרך כלל כתוצאה משאריות מזון, שומן או לכלוך. סתימות צנרת יכולות להתרחש בכל חלק של הצנרת, אך הן שכיחות במיוחד בכיורים, באמבטיות ובשירותים.
  • סתימות מכניות: סתימות אלו נגרמות כתוצאה מבעיות במכשירים מכניים, כגון ברזים, שירותים או מקררים. סתימות מכניות יכולות להיגרם כתוצאה מבלאי, פגיעה או תקלה.

דוגמאות ספציפיות לסוגים שונים של סתימות:

  • סתימת שומן: סתימת שומן היא סוג נפוץ של סתימה צנרת. שומן הוא חומר דביק וקשה להיפטר ממנו, והוא יכול להצטבר בקלות בצנרת ולגרום לסתימה.
  • סתימת שורשים: שורשים של עצים או שיחים יכולים לצמוח לתוך הצנרת ולגרום לסתימה. סתימות שורשים שכיחות במיוחד באזורים שבהם יש צמחייה עבותה.
  • סתימת חול ולכלוך: חול ולכלוך יכולים להיכנס לצנרת מפתחים או מחלונות, ויכולים לגרום לסתימה. סתימות חול ולכלוך שכיחות במיוחד באזורים שבהם יש תנועה רבה של חול ולכלוך, כגון חופים או כבישים.
  • סתימה של ברז: סתימה של ברז יכולה להיגרם כתוצאה מבלאי, פגיעה או תקלה. סתימות ברז יכולות להוביל לנזילות או לזרימה לקויה של המים.
  • סתימה של שירותים: סתימה של שירותים יכולה להיגרם כתוצאה מכל דבר, החל משאריות מזון ועד צעצועים של ילדים. סתימות שירותים יכולות להיות בעיה רצינית, שיכולה לגרום לריחות רעים או אפילו לבעיות בריאותיות.

אם אתם חושדים שיש לכם סתימה, חשוב לטפל בה בהקדם האפשרי. סתימות יכולות להחמיר אם לא מטפלים בהן, והן יכולות לגרום נזק לצנרת, לבית ולבריאות שלכם.

טיפים לטיפול בסתימות:

  • אם הסתימה היא קלה, תוכלו לנסות לפתור אותה בעצמכם באמצעות שיטות ביתיות, כגון שימוש בטרמפית, בשטיפה חזקה במים או בשימוש במוצרי ניקוי מיוחדים.
  • אם הסתימה היא קשה, מומלץ להזמין אינסטלטור מקצועי. אינסטלטור מקצועי יהיה מסוגל לפתור את הסתימה במהירות וביעילות, תוך מזעור הנזק לצנרת.
חייגו  050-8090-053
או השאירו פרטים בטופס!
Picture of אינסטלטור יצאת צדיק
אינסטלטור יצאת צדיק

אינסטלטור יצאת צדיק בעל ניסיון של מעל 20 שנה עם אלפי לקוחות מרוצים, עד 20 דקות הגעה לכל הארץ! מספקים שירותי שרברבות ואינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור נזילות ועוד.

20 שנות ניסיון
מחירים נוחים
אינסטלטור מוסמך
זמינות מיידית

המלצות מלקוחות שלנו

דביר יוסף
דביר יוסף
קרא עוד
"עבודה מעולה, הגיע בזמן, עשה עבודה מעולה, היה ישר והוגן, אני מרוצה"
גלית רויטמן
גלית רויטמן
קרא עוד
"הגיע בזמן נתן שירות מעולה בסך הכל, ממליצה!"
אבי טולדנו
אבי טולדנו
קרא עוד
"בחור מקצוען אחראי, הגיע בזמן והכי חשוב מחיר הוגן, ממליץ בחום"
לאה אברהמי
לאה אברהמי
קרא עוד
"השירות היה אחלה, היינו מרוצים מאוד, נתן שירות טוב והיה נחמד מאוד, ממליצה"
שמואל בן צבי
שמואל בן צבי
קרא עוד
"עבודה מצוינת, עשה עבודה יוצאת מן הכלל, עבד מהר ולא לקח יותר מידי"
Previous
הבא
שתפו לחברים את הדף!
פייסבוק
ווצאפ